Dlaczego warto odwiedzić Mazury?

Odpowiedzi na to pytanie jest tak wiele, że na wymienienie ich wszystkich nie starczyłoby całego dnia! Nasz Hotel w Wilkasach koło Giżycka to sąsiedztwo niepowtarzalnych w skali światowej jezior, a także bogata flora i fauna. Ulubione miejsce wszystkich fanów sportów wodnych – kajakarzy i żeglarzy. 

Krajobrazy zapierające dech w piersiach i liczne gatunki pięknych zwierząt. Nasz Hotel nad jeziorem – obojętnie czy chodzi o wypoczynek na Mazurach czy firmowe konferencje i szkolenia – zapewnia bliskość wielu atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W okolicy Naszego Hotelu na Mazurach znajduje się mnóstwo rozrywek i zabytków, które sprawią, że czas spędzony w Giżycku będzie obfitował w niezapomniane chwile.

Zabytki

Nasz Hotel w Wilkasach koło Giżycka to nie tylko otoczenie natury i pięknych lasów oraz jezior. To także miejsce, w którym zabytki pozwalają odkryć bogatą historię, której losy rozgrywały się na styku kilku kultur – pruskiej, litwińskiej i polskiej. Wśród najpopularniejszych pomników minionych dziejów warto zwrócić uwagę na: