Ważna rodzinna uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Pięknie udekorowana sala, eleganckie stoły, świeże kwiaty w wazonach to elementy, które sprawiają, że każdy gość czuje, że jest przyjęty wyjątkowo ciepło. Hotel Tajty, położony w sercu Mazur tuż nad brzegiem spokojnego, malowniczego jeziora o tej samej nazwie, może stać się częścią wspomnień rodzinnych z najważniejszych, życiowych obchodów, takich jak wesela czy imprezy okolicznościowe lub jubileuszowe.

Uroczystość w Hotelu Tajty

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Narzeczonych, którzy chcą przeżyć niezapomniane wesele, ale także do osób planujących uroczyste spotkania czy imprezy okolicznościowe – rodzinne lub firmowe. Do dyspozycji Gości oddajemy Salę Restauracyjną, która pomieści do 200 osób, a także cztery mniejsze pomieszczenia, w których świętować może od 15 do 50 osób.

Dzięki naszej wieloletniej praktyce i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej klasy obsługę. Nasze eleganckie wnętrza i wytworne menu z pewnością zachwycą Państwa Gości. Nasi specjaliści przejmą wszystkie obowiązki na siebie – w trakcie trwania przyjęcia możliwe jest zrelaksowanie się i cieszenie się chwilą, bez jakichkolwiek obaw i zmartwień.

Menu i dekoracje

Niezależnie, czy planują Państwo wesele na 200 osób czy imprezę okolicznościową na 20 – z naszej strony możemy zapewnić indywidualne podejście do uroczystości. To Państwo wybiorą spis dań, dekoracje i kwiaty, a my dostosujemy się do otrzymanych zaleceń.

Nasz Hotel Tajty to gwarancja spędzenia wyjątkowych chwil na Pojezierzu Mazurskim!

Hotel TAJTY *** Wellness&SPA; Wilkasy k. Giżycka

Zespół Hotelu Tajty ukształtowały lata doświadczeń i kontaktów z klientami, którzy mają wysokie wymagania i oczekują przyjęcia idealnego. Radosne chrzty i komunie, niebanalne imieniny
i urodziny, huczne wesela, ale też pełne skupienia i wzruszeń stypy organizujemy w przestronnych salach konferencyjnych, które wyróżniają się eleganckim wyglądem, świetnym
rozplanowaniem stołów i komfortem niezależnie od aury panującej za oknem. Przygotowujemy stoły,
dekoracje, a także posiłki, o które dba wyśmienity szef kuchni.

Do dyspozycji gości jest restauracja, która pomieści aż 200 osób oraz cztery sale:

  • Kapitan – do 28 osób,
  • Admirał – do 50 osób,
  • Bosman – do 15 osób
  • Kominkowa – do 40 osób.
  • Istnieje też możliwość połączenia dwóch sal (Admirał
    i Kapitan), by mogło się w niej spotkać do 80 osób.

Doświadczenie i perfekcja

Wesele to najważniejszy dzień w życiu pary, a nasz hotel od lat słynie w okolicy z olśniewającej oprawy imprez weselnych. Piękne wspomnienia i urokliwe zdjęcia gwarantowane są przez smaczne jedzenie, wyjątkowo życzliwą obsługę, przestrzeń sal weselnych i przytulność pokojów noclegowych. W Hotelu Tajty zajmujemy się nie tylko przygotowaniem sal i dań, ale także proponujemy profesjonalne zespoły i inną oprawę muzyczną, kamerzystę i fotografa oraz pomoc florysty.

Wesele W Hotelu Tajty

W Hotelu Tajty mile widziane są dzieci, także podczas ważnych uroczystości rodzinnych. Maluchy mogą liczyć na zabawę na świeżym powietrzu, specjalnie przygotowane dla nich menu, a także harce na placu zabaw, w piaskownicy, na dmuchanych zamkach czy trampolinie. W Hotelu Tajty i w jego okolicy jest wiele atrakcji, które zajmą na długo nawet najbardziej żywiołowe pociechy.

Hotel Tajty

ul. Przemysłowa 17, Wilkasy, 11-500 Giżycko
Długość: 54°1’23″N | Szerokość: 21°43’49″E

Kontakt

Galeria zdjęć