Plaża na terenie hotelu z placem zab

Plaża na terenie hotelu z placem zabaw

Hotel Tajty to miejsce przyjazne żeglarzom, wędkarzom, miłośnikom pieszych wędrówek i rodzinom z dziećmi. Na terenie obok hotelu znajduje się przestronna, piaszczysta plaża, idealna do opalania, pikników i miejsce, z którego wygodnie wchodzi się do wody. Nie brakuje też placu zabaw. Wydzielona przestrzeń dla małych dzieci jest atrakcyjna, bezpieczna i pozwala na wiele godzin wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu.

Park linowy dla dzieci na terenie Hotelu

Park linowy dla dzieci na terenie Hotelu

Park linowy w Hotelu Tajty to profesjonalnie przygotowane platformy o różnym poziomie trudności. Znajdziecie tu przejścia i zjazdy linowe dla dzieci w różnym wieku i ich opiekunów z asystą instruktora lub bez. Zamocowane w koronach drzew liny pozwalają na ćwiczenie sprawności, koordynacji oraz cieszenie się widokami na przepiękne jezioro Tajty z zupełnie innej perspektywy. Z parku linowego mogą bezpiecznie korzystać całe rodziny

Child, Playing, Playground.

Plac zabaw na terenie Hotelu

Plac zabaw obok Hotelu Tajty to miejsce z huśtawkami, piaskownicą, zjeżdżalniami, dmuchanym zamkiem, drewnianymi domkami i innymi atrakcjami dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. To okazja do rozwoju wszystkich zmysłów, ćwiczenia koordynacji i pozbycia się nadmiaru energii. Bezpieczne urządzenia pozwalają na wielogodzinną rodzinną i beztroską zabawę na świeżym powietrzu.

Cute little girl playing badminton outdoors

Boisko do badmintona

Gra w badmintona to okazja do sprawdzenia swojej koordynacji, szybkości, celności, koncentracji, a przede wszystkim znakomita zabawa na świeżym powietrzu. Wystarczą dwie rakietki i lotka, by świetnie bawić się z dzieckiem lub by dzieci mogły ze sobą rywalizować, rozgrywając mecze. Podczas bezwietrznej pogody polecamy to miejsce całym rodzinom.

Boy jumps on a trampoline park. Happy parents watch and smile.

Trampolina

Skoki na trampolinie to wyśmienita rozrywka dla całej rodziny. Otoczona elastyczną siatką batuta zabezpiecza dzieci przed wypadnięciem i pozwala im na wiele godzin beztroskiego skakania. Skoki to świetny trening całego ciała, który wzmacnia mięśnie i koordynację, wspaniały przykład zabawy na świeżym powietrzu, okazja do śmiechu i poprawy skoczności.

Basen z widokiem na jezioro

Basen z widokiem na jezioro

Chociaż woda w jeziorze Tajty jest czysta, a piaszczysta hotelowa plaża zachęca do kąpieli słonecznych i wodnych, nie mogło zabraknąć też basenu. Ten znajduje się na tarasie Hotelu Tajty i pozwala dzieciom na kąpiel pod okiem rodziców, którzy wypoczywają na leżaku lub piją zimne napoje czy kawę. Z tarasu z basenem można cieszyć się pięknym widokiem na jezioro oraz na przystań z żaglówkami.

Family enjoying kayak ride on a river

Kajaki

Pływać kajakiem może każdy. To sport dla dzieci, mam i ojców, świetny trening ciała, okazja do oswojenia się z wodą i nauka wiosłowania. Na kajakach może zwiedzać najdalsze zakątki jeziora. Mieszkańcy Hotelu Tajty mogą wypożyczać kajaki i z wody podziwiać urok mazurskich lasów i pięknych krajobrazów.

Yellow water bicycles locked at lake pier

Rowerki wodne

Rowerki wodne to alternatywa dla kajaków. Dzięki różnorodnym rowerkom można wyruszyć na wodną wycieczkę po jeziorze Tajty i oglądać Mazury z innej, ciekawej perspektywy. Poruszanie się rowerem wodnym jest proste, bezpieczne, wymaga jedynie wspólnego pedałowania. W tutejszej wypożyczalni sprzętu wodnego rowerki zawsze czekają na miłośników spędzania czasu na wodzie.

Outdoorsport Härtsfeld

Rowery dla dzieci

Okolice Hotelu Tajty są niezwykle atrakcyjne. To lasy, polany, brzeg wspaniałego, spokojnego jeziora. Zwiedzanie ich na rowerze jest bardzo przyjemne i stanowi nie lada atrakcję podczas pobytu w naszym hotelu na Mazurach. Dysponujemy rowerami dla dzieci w różnym wieku i o różnych preferencjach dotyczących wielkości, kolorów czy klasy sprzętu. Rowery dla dzieci można więc wypożyczyć na miejscu.

Skutery dla dzieci, które mają upr

Skutery dla dzieci, które mają uprawnienia

Dzieci, które ukończyły 14 rok życia i mają uprawnienia AM do poruszania się skuterem, mogą wypożyczyć pojazd w Hotelu Tajty. Zwiedzanie okolic na skuterze pozwala na swobodne dotarcie do wielu miejscowości i lokalnych atrakcji. Nasze skutery są regularnie serwisowane, w dobrym stanie technicznym i przygotowane do obsługi przez doświadczoną w jeździe młodzież.

Bilard

Bilard

Niezależnie od tego, czy pogoda na Mazurach jest wyśmienita, czy niestety nie rozpieszcza, stół bilardowy zawsze cieszy się powodzeniem. Bilard to sport dla małych i dużych, ćwiczy koordynację, skupienie, precyzję, ale przede wszystkim jest znakomitą rozrywką. Polecamy całym rodzinom rozgrywki bilardowe w ramach wspólnego spędzania wieczorów w Hotelu Tajty.

Piłkarzyki

Piłkarzyki

Stół w piłkarzykami to nie lada atrakcja w Hotelu Tajty. Duży, stabilny stół pozwala na rozgrywanie potyczek w kilka osób, umożliwia długą zabawę w chłodne wieczory i zawsze cieszy się popularnością. Piłkarzyki ćwiczą zwinność, precyzję, koncentrację i szybkość reakcji, ale przede wszystkim są okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i zdrowej rywalizacji.

Table tennis, ping pong

Ping Pong

Duży stół z siatką wymaga sporo miejsca, dlatego w niewielu miejscach można grać swobodnie w ping-ponga. W Hotelu Tajty stół i sprzęt do gry są zawsze dostępne dla mieszkańców hotelu, by niezależnie od pogody i planów, mogli skorzystać i rozegrać turniej z dziećmi. Ping pong to lepsza kondycja, koordynacja ruchowa, to sport dla każdego: dla dziecka, nastolatka, rodzica i seniora.

2Książeczki do czytania

Książeczki do czytania

W Hotelu Tajty dzieci mają moc atrakcji, także tych dla ducha, nie tylko dla ciała. Książeczki do czytania dostępne są dla maluchów, dzieci starszych i nastolatków, by żaden z małych gości nie narzekał na nudę. Zachęcamy do czytania każdego dnia, do przeglądania kolorowych wydawnictw i cieszenia się najbardziej popularnymi tytułami.

zamek-dmuchany-tajty

Zabawy z animatorem

Wakacje w Hotelu Tajty to czas nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Zabawy z animatorem są okazją dla maluchów do świetnej, zorganizowanej i bezpiecznej zabawy, dla rodziców zaś do spokojnego wypoczynku, cieszenia się sobą, do zjedzenia ciepłego posiłku lub poczytania książki. Dzieci pod opieką animatora są pod skrzydłami doświadczonej i zaangażowanej opiekunki, która zadba o organizację zajęć dla maluchów w różnym wieku.