HOTEL TAJTY jest znanym i cenionym miejscem spotkań biznesowych, w których udział biorą goście z różnych regionów Polski i z zagranicy. Organizujemy konferencje, szkolenia, warsztaty oraz spotkania organizacyjne na Mazurach, dbając o komfort gości. Dlatego też wynajmowane przez Państwa sale są klimatyzowane i eleganckie, a także nowocześnie wyposażone. Dzięki temu pomieszczenia spełniają oczekiwania najbardziej wymagających firm.

Audience Listening To Presentation At Conference

Doskonała lokalizacja w pobliży drogi S61 i w samym centrum Mazur sprawia, że zaproszeni Goście bez najmniejszych problemów docierają na miejsce. Oferujemy nie tylko komfort pracy, ale również atrakcje już po spełnionych obowiązkach – zapewniamy doskonały wypoczynek i relaks w saunie, sali masażu, na siłowni, przy stole bilardowym i w innych miejscach sprzyjających integracji. Zachęcamy również do wizyty w naszej restauracji oraz barze.

  • 4 Sale konferencyjne (145 m², 80 m², 65 m², 34 m²)
  • 150 Osób może uczestniczyć w jednej konferencji
  • 500 Osób może wziąć udział w evencie
  • 100 Liczba miejsc parkingowych

W przypadku skorzystania z naszych noclegów oraz oferty gastronomicznej nie doliczamy kosztów wynajmu sali.

Obowiązują natomiast:

  • Opłata dodatkowa za projektor w wysokości 123 zł brutto;
  • Opłata za ciągły (uzupełniany) serwis kawowy w wysokości 25 zł/os. W ofercie kawa, herbata, woda, sok, ciasto, ciastka kruche, orzeszki, paluszki oraz chipsy.

Jeżeli interesuje Państwa szkolenie lub spotkanie biznesowe na Mazurach i chcecie zarezerwować salę, zachęcamy do kontaktu z recepcją pod numerem +48 87 428 01 94.