Naszym gościom zapewniamy nie tylko komfortowe noclegi w przytulnych, eleganckich pokojach i wyżywienie, na które składają się wyjątkowe, regionalne potrawy. Nasz hotel z basenem położony jest w samym środku Mazur – regionu bogatego w przepiękne lasy i malownicze jeziora. Taka okolica sprzyja relaksowi i wypoczynkowi od codziennego pośpiechu i zgiełku miasta.

Aby nasi goście jeszcze bardziej mogli skorzystać z klimatu Mazur i zapewnić sobie wypoczynek, zachęcamy ich do skorzystania z naszego SPA, gdzie można oddać się nie tylko regeneracji ciała, ale również wyciszenia umysłu. Nasz hotel z basenem i SPA mieści się w bardzo bliskiej odległości od Giżycka, co z jednej strony gwarantuje możliwość odpoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody, a z drugiej – bardzo komfortowy i prosty dojazd z okolicznych miejscowości.

Galeria zdjęć

odprężyć i w pełnym spokoju przeżyć zasłużony odpoczynek – zapraszamy do skorzystania z naszego SPA w miejscowości Wilkasy koło Giżycka w klimatycznym hotelu na Mazurach! Do Państwa dyspozycji jest szereg zabiegów na ciało, w tym między innymi:

  • pielęgnacja skóry za pomocą kremowego owocu mango,
    regeneracja i nawilżenie skóry przy użyciu bogatej w witaminy i minerały żurawiny,
  • wyciszenie oraz rozluźnienie wszystkich (lub wybranych) mięśni / części ciała – to nawet nie połowa naszej bogatej oferty.

Zadbamy

zarówno o Twoje świetnie samopoczucie, jak i przygotujemy niezwykłą ucztę dla Twojego ciała. Zajmiemy się zarówno skórą suchą, jak i łuszczącą się, wrażliwą, z oznakami starzenia oraz wykazującą brak elastyczności. W naszym hotelowym SPA Twoje ciało odbędzie podróż rollercoasterem pełną pozytywnych doznań, które nawilżą je, zregenerują, ujędrnią oraz odmłodzą. Dzięki temu zregenerujesz nie tylko siebie, ale i swoje napięte mięśnie oraz nabierzesz siły na dalsze, aktywne spędzanie wolnego czasu. Po kompleksowych masażach w naszym hotelowym SPA Twoje mięśnie nie będą odczuwały już żadnych bólów!

Nasze działania są o krok dalej niż konkurencji – nie jesteśmy kolejnym hotelem na Mazurach z basenem. Po przyjemnych chwilach spędzonych u nas, swoje kroki możesz za to skierować się do balii mazurskiej, sauny fińskiej oraz bani ruskiej. Kąpiele w gorących wodach są przyjemne nie tylko w chłodne, zimowe wieczory. Świetnie sprawdzają się również podczas ciepłych dni, kiedy chcemy cieszyć się letnim, rześkim powietrzem oraz zapomnieć o wszystkich zmartwieniach.