Obawiają się Państwo, że wakacyjny wyjazd będzie nudny dla dzieci? Ważny dla Państwa jest nie tylko relaks Wasz, ale także dobre samopoczucie Waszych pociech? W takiej sytuacji warto przyjechać do nas!

Dla wielu rodzin, które szukają idealnego hotelu Mazurach na czas wakacji, olbrzymie znaczenie ma dostępność do atrakcji dla najmłodszych. Tajty to wzorcowy hotel dla rodzin z dziećmi, w którym wypoczną zarówno dorośli, jak i ich pociechy. Z myślą o najmłodszych naszych Gościach, przygotowaliśmy przestronną salę zabaw.

Zabawy dla dzieci

Z naszej sali korzystać można zawsze, szczególnie, kiedy nie ma ładnej pogody. Maluchy spędzające wakacje w okolicach Giżycka mają do dyspozycji basen z piłeczkami, domki i dmuchańce, które świetnie sprawią się podczas szaleństw i gier. Klocki oraz akcesoria interaktywne to także elementy, które z pewnością zostaną docenione podczas najmłodszych w trakcie układanek czy budowania zamków. W trosce o komfort i bezpieczeństwo, pomieszczenie wyposażone zostało w miękkie wykładziny i siedziska – dzięki temu przestronne wnętrze zachęca dzieci do spędzenia wielu godzin na szaleństwach i wygłupach z innymi maluchami pod okiem rodziców oraz wykwalifikowanych animatorów. Sala zabaw świetnie zajmuje dzieciom czas, rodzicom pozwalając na wypoczynek i relaks w mazurskim hotelu, korzystanie ze SPA czy też spędzenie czasu w barze.

Sala zabaw łączy dzieci

Podróż z jednym maluchem? Obawiają się Państwo, że pociecha będzie czuła się samotna i zatęskni za kolegami i koleżankami z przedszkola, szkoły czy podwórka? Odwiedzenie naszego pomieszczenia dedykowanego najmłodszym to idealny sposób na poznanie innych dzieci mieszkających w naszym Hotelu! Twoja pociecha z pewnością znajdzie sobie kompanów do wygłupów i aktywnego spędzania czasu.