Nasz wyjątkowy Hotel Tajty i jego restauracja stawia na kuchnię regionalną. Każda tradycyjnie przygotowana potrawa pozwala odkryć i zasmakować najlepsze dania mazurskiego regionu. Od lat pielęgnujemy najlepsze tradycje regionalnej kuchni, czego dowodem są nagrody i wyróżniania w licznych konkursach.

Menu hotelowej restauracji

Różnorodne menu zaspokoi zarówno kulinarnych tradycjonalistów, jak i poszukiwaczy nowych smaków. Delektując się smakiem potraw, mogą Państwo jednocześnie podziwiać walory przyrodnicze regionu, ponieważ restauracja znajduje się tuż obok malowniczego jeziora Tajty. Jedzenie naszych wspaniałych potraw w tak urokliwych okolicznościach przyrodniczych z pewnością będzie ucztą dla zmysłów.

Potrawy regionalne sporządzamy według starych, mazurskich receptur z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych produktów dostarczanych przez gospodarstwa ekologiczne. Dzięki wyśmienitej kuchni, miłej i profesjonalnej obsłudze, a także wyjątkowej aranżacji stworzyliśmy wspaniały klimat, który dostarcza niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych podczas spotkań biznesowych, bankietów, wesel oraz imprez okolicznościowych, a także codziennych posiłków. Niezależnie czy planują Państwo indywidualny wyjazd, czy też większe przyjęcie z rodziną lub znajomymi – jesteśmy pewni, że nasza lokalizacja oraz proponowana przez nas kuchnia pozwoli na wspaniały odpoczynek lub niezapomniane świętowanie.

Sezonowość w hotelu

Wzorując się na Atelier Amaro – najlepszej w Polsce restauracji, posiadającej jako jedyna w kraju gwiazdkę jakości Michelin – nasze menu oparte jest na sezonowych mazurskich produktach, co zapewnia gwarancję doskonałego smaku podczas każdego posiłku. Dzięki korzystaniu z sezonowych produktów, możliwe jest lepsze dbanie o środowisko, ponieważ nadwyżki jedzenia nie są marnowane, tylko wykorzystywane. Umożliwia to także czerpanie z dobrodziejstw natury i płynna zmiana menu przez cały rok – nie ma możliwości zjeść tego samego dania w grudniu i w sierpniu!

Nasi Goście wracając do nas, zawsze powtarzają, że pyszne jedzenie to obok dobrze spędzonego czasu jedno z najważniejszych wspomnień z pobytu w Hotelu Tajty. Dokładamy szczególne starania, aby pobyt u nas był zarówno odpoczynkiem dla ducha jak i ciała – dlatego zapewniamy wyśmienite jedzenie w pięknych warunkach otoczonych naturą.

Menu hotelowej kuchni
Karta win
Pizza z pieca

Małych gości traktujemy po królewsku

Restauracja dla wszystkich!

Nie bez powodu Hotel Tajty jest idealnym hotelem rodzinnym na Mazurach. Zadbaliśmy o to, by dzieci w każdym wieku dobrze się u nas bawiły, były bezpieczne, spędzały miło czas i mogły zjeść coś pysznego. Hotel Tajty niedaleko Giżycka w menu restauracji i tawerny usytuowanej nad jeziorem Tajty proponuje specjalne dania dla dzieci, a obsługa gastronomii zapewnia wyjątkowe podejście do potrzeb pociech naszych gości. Dzieci są mile widziane w naszej restauracji – staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim miejscom, w których przebywanie z maluchem jest niemile widziane. Zależy nam na zadowoleniu nie tylko dorosłych smakoszy, ale także tych najmniejszych! Na specjalne życzenie możemy podgrzać mleko, zmiksować posiłek czy zdjąć skórkę z pomidora. Wszystko po to, by maluch mógł dobrze się czuć i próbować nowych, ciekawych smaków.