Komfortowe warunki do organizacji eventów biznesowych i naukowych

Przed ośrodkiem znajduje się przestronny parking, a cały hotel wyróżnia się pięknym położeniem i doświadczonym personelem, który gwarantuje świetne przygotowanie każdego rodzaju spotkania biznesowego lub naukowego.

Szukasz miejsca do organizacji szkoleń i konferencji na Mazurach?

Hotel TAJTY Wellness & SPA dysponuje aż czterema wygodnymi salami konferencyjnymi o różnorodnej powierzchni. Prezentowana sala Kapitan zapewnia możliwość korzystania ze stołów, które można rozłożyć zgodnie z oczekiwaniami klientów, wygodnych krzeseł oraz sprzętu medialnego i profesjonalnego nagłośnienia. Za dodatkową opłatą w wysokości od 25 zł od osoby oferujemy stały serwis kawowy. Goście przyjeżdżający do naszego hotelu na spotkania biznesowe i naukowe mogą częstować się do woli kawą, herbatą, zimnymi napojami, przekąskami słodkimi oraz słonymi.

Sala konferencyjna jest klimatyzowana i gwarantuje wygodną pracę oraz komfortowe warunki do nawet wielogodzinnych dyskusji i spotkań, możliwość zaciemnienia umożliwia natomiast odtwarzanie slajdów i filmów. Hotel oddalony jest o 3 km od Giżycka, w pobliżu drogi S61, dlatego znajduje się w dogodnym punkcie, do którego mogą dojechać uczestnicy szkoleń i spotkań z różnych stron Polski. Osobom, które pozostaną po spotkaniu w hotelu, oferujemy bardzo wygodne, niewielkie, ale przytulne pokoje, możliwość korzystania z restauracji i baru oraz centrum SPA. Wiele osób decyduje się organizować konferencje na Mazurach także ze względu na uroki samego regionu – udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych można połączyć bowiem z relaksem i zwiedzaniem przepięknych okolic Krainy Tysiąca Jezior.

Szczegółowych informacji dotyczących ceny korzystania z sali i wolnych terminów udzielamy pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.