Komfortowa lokalizacja

Hotel TAJTY Wellness & SPA to obiekt położony nad spokojnym jeziorem, wśród mazurskich lasów, w dogodnym miejscu, 3 km od Giżycka, do którego można dojechać z każdego rejonu Polski, a do tego jest znakomicie przygotowany na każdego rodzaju spotkania naukowe i biznesowe.

Szkolenia i konferencje na Mazurach w niewielkim gronie

Hotel TAJTY Wellness & SPA posiada aż cztery sale o zróżnicowanej powierzchni, by móc dopasować swoją ofertę organizacji szkolenia do potrzeb klientów. Prezentowana sala Bosman o powierzchni 34 m² jest najmniejszą i najbardziej kameralną, posiada jednak wszystko, czego potrzeba do organizacji udanego spotkania. Wyposażona jest w stoły, krzesła, bezprzewodowy Internet, profesjonalny system nagłośnienia z możliwością wynajęcia nowoczesnego sprzętu medialnego.

Sala gwarantuje przyjemną pracę nawet przez wiele godzin i niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz, posiada bowiem klimatyzację oraz system zaciemniający. Uczestnikom konferencji lub spotkania biznesowego oferujemy także serwis kawowy. Opłata w wysokości od 25 zł od każdego uczestnika zapewnia ciągłe dostarczanie do sali napojów zimnych i gorących, przekąsek słonych oraz słodkich. Osoby, które przed lub po spotkaniu pozostają w hotelu, mogą skorzystać z noclegu w wygodnych, przytulnych pokojach, z posiłków w restauracji i barze, a także z zabiegów kosmetycznych i relaksujących w strefie SPA. W naszym hotelu nad jeziorem Tajty udział w szkoleniu lub konferencji można połączyć z wypoczynkiem, relaksem i zwiedzaniem pobliskich miejscowości.

Po więcej informacji dotyczących ceny korzystania z sali oraz wolnych terminów zainteresowane osoby kierujemy pod numer telefonu +48 87 428 01 94.