Komfortowe warunki dla uczestników spotkań

Na znakomicie zagospodarowanej powierzchni 80 m² może spotkać się w jednym czasie do 80 osób, a przed hotelem znajduje się parking na 100 samochodów.

Zorganizujemy szkolenie i konferencję

Prezentowana sala Admirał zapewnia uczestnikom szkolenia lub innego eventu możliwość korzystania z wygodnych stołów, krzeseł oraz niezbędnego sprzętu medialnego i nagłaśniającego. Sala jest klimatyzowana oraz posiada system zaciemniający, co pozwala na komfortową pracę niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Hotelu TAJTY Wellness & SPA oddalony jest zaledwie o 3 km od Giżycka, dlatego uczestnicy spotkania, także ci z oddalonych rejonów kraju, mogą tutaj dotrzeć bez problemów samochodem.

Uczestnicy konferencji naukowej czy spotkania biznesowego mogą też skorzystać z komfortowych noclegów w hotelu oraz z oferty gastronomicznej. Gwarantujemy też – za dodatkową opłatą – ciągły serwis kawowy. W cenie od 25 zł za osobę do sali na bieżąco donoszona jest kawa, herbata, zimne napoje, przekąski słone i słodkie. Uczestnikom spotkań i eventów w naszym ośrodku oferujemy także możliwość relaksu w hotelowym SPA. Goście hotelu mogą skorzystać z masażu, atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych, a okolica jeziora Tajty zachęca do spacerowania. Biznesowe i naukowe konferencje na Mazurach popularne są m.in. właśnie ze względu na piękne, spokojne okolice, w których można oddać się spacerom i podziwianiu tutejszej przyrody i widoków. W hotelu znajduje się też restauracja oraz bar serwujący smaczne i atrakcyjne posiłki, zarówno standardowe, jak i z kuchni lokalnej.

Osobom szukającym miejsca do organizacji konferencji na Mazurach wszelkich informacji dotyczących ceny wynajęcia sali udzielamy pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.