Konferencje na Mazurach

Hotel Tajty został zaprojektowany tak, by mógł sprostać najwyższym wymaganiom ludzi ze świata biznesu przybywającym na spotkania, szkolenia, warsztaty i konferencje na Mazury. Zarówno u gości z kraju, jak i z zagranicy zdobył uznanie przede wszystkim za infrastrukturę na miejscu, położenie oraz pełną gamę oferowanych atrakcji pozabiznesowych.

Hotel położony jest w samym centrum regionu, dzięki czemu goście mogą odetchnąć od codziennego zgiełku i w ciszy skupić się na sprawach dla nich ważnych. Natomiast bliska odległość od drogi S61 sprawia, że dojazd jest szybki i komfortowy.

Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt potrzebny do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, ich wystrój natomiast jest elegancki i stylowy. Dla pełnego komfortu pracy pomieszczenia zostały zaopatrzone w klimatyzację oraz rolety przeciwsłoneczne. Dzięki temu pomieszczenia spełniają oczekiwania najbardziej wymagających firm.

Firmy chcące zorganizować szkolenia lub konferencje na Mazurach mogą u nas liczyć nie tylko na sprawnie przeprowadzone spotkania, ale również na zasłużony odpoczynek po pracy. Relaks zapewnia nie tylko spokojna i malownicza okolica regionu, ale także wyposażenie naszego hotelu. Goście mogą zrelaksować się w saunie i sali masażu, zadbać o sylwetkę i kondycję na siłowni, odprężyć się grając w bilard lub skorzystać z innych miejsc sprzyjających integracji.

Eventy i spotkania biznesowe organizowane wiosną, jesienią i zimą na Mazurach to niezwykle doświadczenie dla duszy i ciała. Drzewa wokół zachwycają przybierając niemal wszystkie kolory tęczy. Jesienią złocisty las zachęca do spacerów urodzajem rozmaitych gatunków grzybów. Natomiast zimą cały region wygląda obłędnie. Przyciągają zjawiskowe atrakcje, między innymi korzystanie z wyciągów narciarskich z zapierającym dech w piersiach widokiem na zamarznięte jezioro.

Cztery w pełni wyposażone sale o różnorodnej powierzchni z możliwością połączenia dwóch sal w jedną przystosowane są do wymogów organizatorów eventów biznesowych i naukowych, a 44 nieduże, ale przytulne, kameralne pokoje pozwalają na odpoczynek po podróży i po wielogodzinnych wykładach oraz spotkaniach.

Hotel TAJTY Wellness & SPA to nie tylko miejsce pracy podczas szkoleń, warsztatów i eventów, ale także doskonały ośrodek, w którym można zrelaksować się w saunie, skorzystać z masażu, wyjść na spacer z pięknym widokiem na jezioro, pograć w bilard lub zjeść pyszny posiłek w restauracji oraz barze. Kompleksową obsługę wysoko ocenią uczestnicy i organizatorzy wszelkich szkoleń i konferencji, którzy doceniają urok Mazur i piękne położenie naszego hotelu. Szkolenia i eventy tutaj to bowiem nie tylko okazja do spotkania, ale także bliższego poznania polskiej Krainy Tysiąca Jezior. Hotel TAJTY Wellness & SPA znajduje się w pobliżu drogi S61, dlatego na szkolenia i konferencje dotrzeć mogą wszystkie osoby zmotoryzowane.

Sale, które udostępniamy naszym gościom, są klimatyzowane i eleganckie. Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi o powierzchni:

  • Bosman 34 m²,
  • Kapitan 65 m²,
  • Admirał 80 m²,
  • Średnia + Duża (Kapitan + Admirał ) 145m2
  • Kominkowa 50 m²

Zapraszamy do Hotelu Tajty w Wilkasach.

0
Sale konferencyjne
(145 m², 80 m², 65 m², 34 m²)
0
Miejsc
w jednej sali
0
Miejsc
podczas eventu
0
Miejsc
parkingowych

W organizowanym u nas spotkaniu wziąć może udział nawet 150 osób. Podczas eventów nasz hotel pomieści nawet 300 osób i gwarantuje 100 miejsc parkingowych. Klientom oferujemy możliwość skorzystania z noclegów oraz wyżywienia bez dodatkowych kosztów wynajmu sali.

Zapraszamy do Hotelu Tajty

Jeżeli planują państwo zorganizowanie spotkania biznesowego, szkolenia lub konferencji na Mazurach, zachęcamy do kontaktu z recepcją i rezerwacji sal pod numerem:

+48 87 428 01 94

i do rezerwacji sal konferencyjnych.

Formularz kontaktu

Nasze sale konferencyjne