Konferencje na Mazurach

Hotel TAJTY Wellness & SPA to pełne uroku miejsce zlokalizowane nad spokojnym jeziorem Tajty, zaledwie 3 km od Giżycka. Okoliczna przyroda i świetna infrastruktura hotelu sprzyjają organizacji konferencji i szkoleń na Mazurach.

Cztery w pełni wyposażone sale o różnorodnej powierzchni z możliwością połączenia dwóch sal w jedną przystosowane są do wymogów organizatorów eventów biznesowych i naukowych, a 44 nieduże, ale przytulne, kameralne pokoje pozwalają na odpoczynek po podróży i po wielogodzinnych wykładach oraz spotkaniach.
Hotel TAJTY Wellness & SPA to nie tylko miejsce pracy podczas konferencji na Mazurach, ale także doskonały ośrodek, w którym można zrelaksować się w saunie, skorzystać z masażu, wyjść na spacer z pięknym widokiem na jezioro, pograć w bilard lub zjeść pyszny posiłek w restauracji oraz barze. Kompleksową obsługę wysoko ocenią uczestnicy i organizatorzy wszelkich szkoleń i konferencji, którzy doceniają urok Mazur i piękne położenie naszego hotelu. Konferencja na Mazurach to nie tylko okazja do spotkania, ale także bliższego poznania polskiej Krainy Tysiąca Jezior. Hotel TAJTY Wellness & SPA znajduje się w pobliżu drogi S61, dlatego na szkolenia i konferencje dotrzeć mogą wszystkie osoby zmotoryzowane.

Sale, które udostępniamy uczestnikom konferencji na Mazurach, są klimatyzowane i eleganckie. Dysponujemy czterema salami konferencyjnymi o powierzchni:

  • Bosman 34 m²,
  • Kapitan 65 m²,
  • Admirał 80 m²,
  • Średnia + Duża (Kapitan + Admirał ) 145m2
  • Kominkowa 50 m²

Zapraszamy do Hotelu Tajty w Wilkasach.

0
Sale konferencyjne
(145 m², 80 m², 65 m², 34 m²)
0
Miejsc
w jednej sali
0
Miejsc
podczas eventu
0
Miejsc
parkingowych

W konferencji na Mazurach wziąć może udział nawet 150 osób. Podczas eventów nasz hotel pomieści nawet 300 osób i gwarantuje 100 miejsc parkingowych. Klientom oferujemy możliwość skorzystania z noclegów oraz wyżywienia bez dodatkowych kosztów wynajmu sali konferencyjnej.

Zapraszamy do Hotelu Tajty

Jeżeli planują państwo zorganizowanie spotkania biznesowego, konferencji lub szkolenia na Mazurach, zachęcamy do kontaktu z recepcją pod numerem:

+48 87 428 01 94

i do rezerwacji sal konferencyjnych.

Formularz kontaktu

Close Menu