Imprezy Integracyjne i Atrakcje

Hotel Tajty na Mazurach, dzięki licznym, przytulnym pokojom, przestronnym salom konferencyjnym i zapleczem w postaci restauracji i baru jest znakomitym miejscem do organizacji imprez integracyjnych i atrakcji dla pracowników firm. Imprezy integracyjne w Hotelu Tajty znakomicie wzmacniają więzi między pracownikami, wspomagają budowanie zespołu i dostarczają różnorodnych, profesjonalnie przygotowanych atrakcji.

Gwarancja dobrej zabawy

Impreza integracyjna w Hotelu Tajty to zawsze znakomita zabawa dla całego zespołu pracowników. Zachęcamy do przyjazdu nad piękne mazurskie jezioro Tajty, by lepiej się poznać, poszerzyć umiejętności członków zespołu, wyłonić lidera, ale przede wszystkim zrelaksować się i nauczyć czegoś nowego. Zielona okolica, profesjonalnie przygotowane wieczory tematyczne oraz wyśmienita kuchnia to gwarancja dobrze spędzonego czasu.

Wieczory tematyczne

We współpracy ze sprawdzonymi agencjami eventowymi przygotować możemy klimatyczny i niezwykle ciekawy wieczór tematyczny. Do wyboru jest aż kilkadziesiąt różnych tematów, wśród nich Kasyno, Degustacja miodów pitnych, Degustacja win, ale też wieczory taneczne i pokazy, które angażują wszystkich uczestników integracyjnego wyjazdu. Na specjalne życzenie oferujemy też rejs statkiem po Mazurach, podczas którego serwujemy posiłki i zachęcamy do zabawy.
previous arrow
next arrow
Slider

Port Tajty

Port Tajty to dla nas miejsce wyjątkowe. Położony jest przy samym hotelu, tworzy niezapomniany klimat i sprawia, że goszczą u nas miłośnicy żeglarstwa z różnych stron świata. To tutaj może zacumować aż 100 łodzi i to stąd wyruszają statki, z których można podziwiać piękno mazurskich jezior. Rejsy po jeziorze i poczęstunek na statku to oferta także dla firm zainteresowanych imprezą integracyjną.

Live cooking

Impreza integracyjna w Hotelu Tajty jest znakomitą okazją do zorganizowania pokazu Live Cooking. Akademia gotowania i warsztaty kulinarne to propozycja dla osób, które cenią sobie aktywny udział w zajęciach, chcą ze spotkań wynieść ciekawe wiadomości, a do tego kochają jeść ciekawe dania. Zapewniamy wszelkie niezbędne składniki, udział profesjonalnego mistrza kuchni i świetną zabawę!