CZY HOTEL TAJTY JEST GOTOWY NA PRZYJAZD GOŚCI ?

Kierując się odpowiedzialnością oraz dbając o Państwa zdrowie, podjęliśmy decyzję o konieczności wprowadzenia najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasz zespół został odpowiednio przeszkolony w tym zakresie oraz wyposażony w profesjonalne narzędzia. Wszyscy mamy świadomość, że nieuniknione jest przywyknięcie do realiów życia z wirusem. Wiemy również jak bardzo, szczególnie w tej trudnej sytuacji, brakuje Państwu kontaktu z naturą, której u nas jest tak wiele. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny, a czas spędzony na Mazurach stał się czasem relaksu i wytchnienia. Niezwykły zapach lasu, błękitna tafla jeziora i magiczne zachody słońca. Jesteśmy gotowi !

CO SIĘ ZMIENIŁO W FUNKCJONOWANIU OBIEKTU I JAKIE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZOSTAŁY WPROWADZONE ?

Uruchomiliśmy dodatkowe sale z przeznaczeniem na restaurację.
Zaletą naszego obiektu jest posiadanie na jednym poziomie przestronnej restauracji, tarasu z widokiem na jezioro, sal konferencyjnych oraz klimatycznego baru przy kominku. Stworzyliśmy zatem przestronną przestrzeń użytkową, w której odległość pomiędzy Gośćmi stała się w pełni bezpieczna.

Skróciliśmy procedury związane z zameldowaniem.
Wprowadziliśmy możliwość zdalnego wypełnienia kart meldunkowych i e-mailowego zwrotu wypełnionych dokumentów. Dodatkowo każdy z naszych Gości zobligowany jest do pisemnego potwierdzenia braku kontaktu z osobą chorą na koronawirusa.

Maseczki dla bezpieczeństwa Gości.
We wszystkich przestrzeniach zamkniętych nasi Goście stosują maseczki.

Sprzątanie pokoi na życzenie Gości.
Stosujemy zasadę sprzątania pokoi na wyłączną prośbę Gości. Po pobycie każdy z pokoi podlega dodatkowej dezynfekcji z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i środków dezynfekcyjnych.

Sale konferencyjne
Nasze sale konferencyjne z możliwością łączenia aranżujemy w sposób zapewniający bezpieczną odległość pomiędzy Gośćmi.

Ponadstandardowa dezynfekcja.
Zgodnie z wydanym rozporządzeniem wprowadzamy specjalistyczną dezynfekcję restauracji, sal konferencyjnych, pokoi oraz powierzchni narażonych na częste dotykanie. Dodatkowo wyposażamy wszystkie przestrzenie wspólne w płyny antybakteryjne oraz wprowadzamy możliwość zakupu maseczek.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ODPOCZNIJ NA MAZURACH W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z rezerwacji noclegów, sal konferencyjnych i zasad bezpieczeństwa, jakie wprowadzamy.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 87 428 01 94 lub mailowo pod adresem: recepcja@hoteltajty.pl