CZY HOTEL TAJTY JEST GOTOWY NA PRZYJAZD GOŚCI ?

Od 04.05.2020 r. nasz Hotel ponownie zostanie otwarty dla Gości. Kierując się odpowiedzialnością oraz dbając o Państwa zdrowie, podjęliśmy decyzję o konieczności zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasz zespół został odpowiednio przeszkolony w tym zakresie oraz wyposażony w profesjonalne narzędzia. Wszyscy mamy świadomość, że nieuniknione jest przywyknięcie do realiów życia z wirusem. Wiemy również jak bardzo, szczególnie w tej trudnej sytuacji, brakuje Państwu kontaktu z naturą, której u nas jest tak wiele. Dołożymy zatem wszelkich starań, aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny, a czas spędzony na Mazurach stał się czasem relaksu i wytchnienia. Niezwykły zapach lasu, błękitna tafla jeziora i magiczne zachody słońca. Jesteśmy gotowi !

CO SIĘ ZMIENI W FUNKCJONOWANIU OBIEKTU I JAKIE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZOSTANĄ WPROWADZONE ?

  • Uruchamiamy dodatkowe sale z przeznaczeniem na restaurację.

Zaletą naszego obiektu jest posiadanie na jednym poziomie przestronnej restauracji, tarasu z widokiem na jezioro, sal konferencyjnych oraz klimatycznego baru przy kominku. Jesteśmy zatem w stanie stworzyć przestronną przestrzeń użytkową, w której odległość pomiędzy Gośćmi będzie w pełni bezpieczna.

  • Wprowadzamy opcję posiłków serwowanych lub z dostarczeniem do pokoi.

Aby każdy nasz Gość czuł się bezpiecznie, czasowo rezygnujemy z opcji bufetu i zastępujemy ją możliwością serwowania lub dostarczania posiłków do pokoi.

  • Zmniejszamy liczbę przyjmowanych Gości.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem maksymalna liczba Gości może być równa dwukrotności liczby pokoi. Zachęcamy zatem do wcześniejszych rezerwacji, ponieważ ilość dostępnych miejsc zostaje czasowo ograniczona.

  • Skracamy procedury związane z zameldowaniem i zachowujemy bezpieczną ilość osób przebywających w recepcji.

Wprowadzamy możliwość zdalnego wypełnienia kart meldunkowych i e-mailowego zwrotu wypełnionych dokumentów. Na miejscu z formalności pozostanie zatem już tylko podpis.

  • Kompleks saun i mazurska balia z nowymi zasadami wynajmu.

Kompleks saun udostępniamy wspólnie zakwaterowanym Gościom hotelu.
Mazurska balia działa na tych samych zasadach.

  • Sprzątanie pokoi na życzenie Gości.

Wprowadzamy zasadę sprzątania pokoi na wyłączną prośbę Gości. Po pobycie każdy z pokoi podlegać będzie dodatkowej dezynfekcji z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń i środków dezynfekcyjnych.

  • Dostosowujemy sale konferencyjne do możliwości zachowania bezpiecznej odległości.

Nasze sale konferencyjne z możliwością łączenia aranżujemy w sposób zapewniający bezpieczną odległość pomiędzy Gośćmi.

  • Ponadstandardowa dezynfekcja.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem wprowadzamy specjalistyczną dezynfekcję restauracji, sal konferencyjnych, pokoi oraz powierzchni narażonych na częste dotykanie. Dodatkowo wyposażamy wszystkie przestrzenie wspólne w płyny antybakteryjne oraz wprowadzamy możliwość zakupu maseczek.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ODPOCZNIJ NA MAZURACH W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z rezerwacji noclegów, sal konferencyjnych i zasad bezpieczeństwa, jakie wprowadzamy.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 87 428 01 94 lub mailowo pod adresem: recepcja@hoteltajty.pl