Przystań żeglarska na Mazurach

Hotel Tajty to przytulne pokoje, przestronne, świetnie wyposażone sale konferencyjne, ale także port, który przylega do urokliwej plaży. W porcie Hotelu Tajty może cumować ponad 100 łodzi, a jego infrastruktura i oferta związana z obsługą miłośników żeglarstwa może zainteresować każdego z hotelowych gości

Zapraszamy do rezerwacji na 2020r. !

Zapraszamy do portu

Zapraszamy wszystkich gości hotelu, także tych korzystających z oferty szkoleń i wyjazdów integracyjnych, do odwiedzin przystani jachtowej. Wygoda korzystania z portu Hotelu Tajty wiąże się z zastosowaniem muringów zamiast bojek i z zainstalowanym slipem do wodowania i wyciągania łodzi. To także dostępne dla gości natryski i toalety oraz źródła prądu i wody. 

W porcie Tajty

cumujący żeglarze chętnie korzystają z WiFi, ze sprzętu wodnego na wynajem, a posilają się w naszej tawernie, restauracji i barze. W chwilach wolnych od żeglowania można plażować, wygrzać się w zewnętrznej saunie, powspinać się na przeszkody w pobliskim parku linowym i wypocząć na zadaszonym tarasie. Wypożyczalnia sprzętu rowerowego i skuterów umożliwia naszym gościom wygodne zwiedzanie okolicy, a ciekawych miejsc i zabytków na Mazurach nie brakuje.

Ponad 100 miejsc cumowniczych

Port Tajty oferuje żeglarzom i Gościom Hotelu bezpieczną przystań na ponad 100 miejsc cumowniczych. Marina zlokalizowana jest pomiędzy jeziorem Niegocin i Kisajno oraz pomiędzy kanałami Niegocińskim i Piękna Góra, w dogodnym położeniu nad osłoniętym od wiatru Jeziorze Tajty.

Port Tajty oferuje:

• czarter jachtów
• cumowanie jednostek pływających przy keji z dostępem do wody i energii elektrycznej
• slip, parking, sanitariaty
• miejsce na grilla i ognisko
• wodną stacja paliw ORLEN w odległości ok. 1 km
• wypożyczalnię sprzętu turystycznego: rowery wodne, kajaki, łódź wiosłowa, rowery turystyczne, wi-fi

Urządzenie do odpompowywana ścieków

W naszym porcie dostępne jest dla klientów urządzenie do odpompowywana ścieków tak abyśmy dbali o czystość wód po których pływamy. Odsysarka składa się z zespołu ssąco-tłoczącego. Przeznaczony jest do odpompowywania ścieków bytowych łącznie ze ściekami ze stacjonarnych toalet jachtowych.
Pompy natychmiast po włączeniu wytwarzają odpowiednie podciśnienie zasysając ścieki ze zbiornika i przepompowując je albo bezpośrednio do systemu kanalizacyjnego, bez korzystania z dodatkowych zbiorników pomocniczych, albo do zbiornika zbiorczego. Pompa nie wymaga dodatkowej obsługi i posiada zabezpieczenie na wypadek pracy „na sucho”. Prawidłowo zainstalowana i zabezpieczona pompa jest zabezpieczona przed uszkodzeniami pracy „na sucho” przez około 30 minut.
Zapraszamy do korzystania, bądźmy dobrym przykładem!

Wynajmij sprzęt wodny z rabatem

Czarter-Mazury.eu

Jachty motorowe Escapade 600 Camper (czarter bez patentu, niewielkie zużycie paliwa, łatwe cumowane).
Dla naszych Gości – 15% rabatu (hasło: Hotel Tajty).
Kontakt do armatora: tel. + 48 603 595 342, +48 532 290 379
e-mail: czarternamazurach@gmail.com

MYacht

Skutery wodne, łodzie motorowe, wakeboard, narty wodne, pływanie na kółku, holowanie na kanapie 3 osobowej

Dla naszych Gości – 10% rabatu (hasło: Hotel Tajty).
Kontakt do armatora: tel. + 48 607 477 552
e-mail: kontakt@myacht-czarter.pl