W ramach oferty naszego hotelu, proponujemy pełną i kompleksową obsługę każdego wydarzenia. Obiad, spotkanie biznesowe, wesele w plenerze, urodziny, wigilia, andrzejki, chrzciny, premiera produktu czy komunia to tylko kilka z naszych licznych realizacji.

Niezależnie, czy potrzebujesz całego zestawu dań oraz obsługi w Giżycku, Węgorzewie, Kętrzynie lub innym mieście. To Ty decydujesz, a my dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Catering hotelu Tajty w Giżycku

Jeśli chodzi o naszą ofertę, jest ona bardzo zróżnicowana. Naszym największym atutem jest fakt, że nie posiadamy stałego menu czy jednej, utartej propozycji dań i przekąsek. Wszystko przygotowujemy biorąc pod uwagę nie tylko wytyczne naszego Klienta, ale również korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia. Tak więc, na przyjęcie, na którym będzie dużo dzieci z pewnością przygotujemy lubiane przez maluchy potrawy, natomiast na spotkanie w gronie dorosłych będziemy mogli zaserwować dania przygotowane z dodatkiem alkoholu, podwyższonym stopniem ostrości, czy kompozycją smaków wybranych przez zamawiających.

Przedłużamy termin składania zamówień na catering świąteczny do 20.12.2020r.

Wyjątkowy catering dla każdego

To dla Was łączymy regionalne smaki z przeróżnymi kuchniami świata. Nasze nowoczesne zaplecze sprzętowe umożliwia nam organizację zarówno mniejszych uroczystości jak i tych na kilkaset osób. Catering będzie więc idealny dla wszystkich z okolic Giżycka! Zaproponujemy kuchnię znaną wszystkim osobom z Mazur, a jednocześnie, dodamy do niej nieco świeżości poprzez unowocześnienie jej lub dodanie smaku potraw ze wszystkich czterech stron świata. Będzie to więc uczta nie tylko dla osób pochodzących z terenów Giżycka, ale również ich przybyłych z innych rejonów Gości. Zapoznanie ich z mazurską kuchnią w unowocześnionej wersji z pewnością zapadnie im na długo w pamięci i będą wspominać wspaniałe smaki z imprezy czy przyjęcia.

Wspaniała obsługa i pyszne dania

Nasz catering to także profesjonalna obsługa, różnorodne menu oraz szeroki wybór dekoracji. Niepowtarzalną atmosferę przeplatamy pysznymi daniami opartymi na naturalnych składnikach. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, ponieważ realizujemy je z pasją w oparciu o indywidualne życzenia Klienta. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że nasze propozycje uświetnią Twoje przyjęcie!

Napisz do nas lub zadzwoń :