Wygodna sala konferencyjna na Mazurach

Na znakomicie zagospodarowanej powierzchni 80 m² może spotkać się w jednym czasie do 80 osób, a przed hotelem znajduje się parking na 100 samochodów.

Zorganizujemy szkolenie i konferencję na Mazurach

Prezentowana sala Admirał zapewnia uczestnikom szkolenia lub konferencji na Mazurach możliwość korzystania z wygodnych stołów, krzeseł oraz niezbędnego sprzętu medialnego i nagłaśniającego. Sala jest klimatyzowana oraz posiada system zaciemniający, co pozwala na komfortową pracę, niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Hotelu TAJTY Wellness & SPA oddalony jest zaledwie o 3 km od Giżycka, dlatego uczestnicy spotkania, także ci z oddalonych rejonów kraju, mogą tutaj dotrzeć bez problemów samochodem.

Uczestnicy konferencji naukowej, spotkania biznesowego czy naukowego mogą też skorzystać z komfortowych noclegów w hotelu oraz z oferty gastronomicznej. Gwarantujemy też za dodatkową opłatą ciągły serwis kawowy. W cenie od 25 zł za osobę do sali na bieżąco donoszona jest kawa, herbata, zimne napoje, przekąski słone i słodkie. Uczestnikom konferencji i szkoleń na Mazurach oferujemy także możliwość relaksu w hotelowym SPA. Goście hotelu mogą skorzystać z masażu, atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych, a okolica jeziora Tajty zachęca do spacerowania. W hotelu znajduje się też restauracja oraz bar serwujący smaczne i atrakcyjne posiłki. Pobyt na szkoleniu i konferencji na Mazurach można połączyć z relaksem i zwiedzaniem okolic największych polskich jezior.

Wszelkie informacje dotyczące ceny wynajęcia sali konferencyjnej na Mazurach udzielamy pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.

Close Menu