Przestronna sala konferencyjna na Mazurach

Przed hotelem znajduje się przestronny parking, a cały hotel wyróżnia się pięknym położeniem i doświadczonym personelem, który gwarantuje świetne przygotowanie każdego rodzaju spotkania biznesowego lub naukowego.

Zorganizuj z nami konferencję i szkolenie na Mazurach

Hotel TAJTY Wellness & SPA dysponuje aż czterema wygodnymi salami konferencyjnymi o różnorodnej powierzchni. Prezentowana sala Bosman zapewnia możliwość korzystania ze stołów, wygodnych krzeseł oraz sprzętu medialnego i profesjonalnego nagłośnienia. Za dodatkową opłatą w wysokości od 25 zł od osoby oferujemy stały serwis kawowy. Goście konferencji mogą częstować się do woli kawą, herbatą, zimnymi napojami, przekąskami słodkimi oraz słonymi.

Sala konferencyjna jest klimatyzowana i gwarantuje wygodną pracę nawet przez wiele godzin, a możliwość zaciemnienia umożliwia odtwarzanie slajdów i filmów. Hotel oddalony jest o 3 km od Giżycka, w pobliżu drogi S61, dlatego znajduje się w dogodnym punkcie, do którego mogą dojechać uczestnicy konferencji z różnych stron Polski. Osobom, które pozostaną po konferencji w hotelu, oferujemy bardzo wygodne, niewielkie, ale przytulne pokoje, możliwość korzystania z restauracji, baru i centrum SPA. W naszym hotelu na Mazurach udział w szkoleniu i konferencji można połączyć z relaksem i zwiedzaniem przepięknych okolic Krainy Tysiąca Jezior.

Szczegółowych informacji dotyczących ceny korzystania z sali konferencyjnej na Mazurach i wolnych terminów udzielamy pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.

Close Menu