Konferencja na Mazurach w przytulnym wnętrzu

Hotel TAJTY Wellness & SPA jest obiektem położonym nad spokojnym jeziorem, wśród mazurskich lasów, zaledwie 3 km od Giżycka. Można do niego dojechać samochodem z każdego rejonu Polski. Sala kominkowa jest zaś znakomicie przygotowana z myślą o spotkaniach naukowych i biznesowych.

Mazury to doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia

Hotel TAJTY Wellness & SPA najlepiej dopasuje ofertę organizacji szkolenia na Mazurach do potrzeb klienta. Prezentowana sala Kominkowa o powierzchni 50 m² jest kameralna, wyposażona w stoły, krzesła, profesjonalny system nagłaśniający z możliwością wynajęcia nowoczesnego sprzętu medialnego. W sali można spędzić wiele godzin niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, ponieważ ma klimatyzację oraz umożliwia zaciemnienie.

Uczestnicy konferencji lub spotkania biznesowego na Mazurach mogą skorzystać z serwisu kawowego w niskiej cenie od 25 zł od każdego uczestnika. Zapewniamy w takim przypadku ciągłe dostarczanie do sali napojów zimnych i gorących, przekąsek słonych oraz słodkich. Osoby, które przy okazji konferencji na Mazurach chcą pozostać w hotelu na dłużej, mogą skorzystać z noclegu w wygodnych, przytulnych pokojach. Hotel TAJTY Wellness & SPA oferuje posiłki w restauracji i barze, a także zabiegi kosmetyczne i relaksujące. W hotelu nad jeziorem Tajty można połączyć udział w szkoleniu lub konferencji na Mazurach z wypoczynkiem, relaksem i zwiedzaniem Krainy Tysiąca Jezior.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kosztów korzystania z Kominkowej sali konferencyjnej na Mazurach oraz wolnych terminów, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.

Close Menu