Przytulne wnętrze sali konferencyjnej

Hotel TAJTY Wellness & SPA jest obiektem położonym nad spokojnym jeziorem, wśród regionalnych lasów, zaledwie 3 km od Giżycka. Można do niego dojechać samochodem z każdego rejonu Polski. Sala kominkowa jest zaś znakomicie przygotowana z myślą o spotkaniach naukowych i biznesowych.

Mazury – doskonałe miejsce na konferencje i szkolenia

Hotel TAJTY Wellness & SPA najlepiej dopasuje ofertę organizacji szkolenia na Mazurach do potrzeb klienta. Prezentowana sala kominkowa o powierzchni 50 m² jest kameralna, wyposażona w stoły, krzesła, profesjonalny system nagłaśniający z możliwością wynajęcia nowoczesnego sprzętu medialnego. W sali można spędzić wiele godzin niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, ponieważ ma ona klimatyzację oraz umożliwia zaciemnienie.

Uczestnicy konferencji lub spotkania biznesowego w naszym hotelu mogą skorzystać z serwisu kawowego w niskiej cenie od 25 zł od każdego uczestnika. Zapewniamy w takim przypadku ciągłe dostarczanie do sali napojów zimnych i gorących, przekąsek słonych oraz słodkich. Osoby, które przy okazji eventów firmowych i biznesowych chcą pozostać w hotelu na dłużej, mogą skorzystać z noclegu w wygodnych, przytulnych pokojach. Hotel TAJTY Wellness & SPA oferuje posiłki w restauracji i barze, a także zabiegi kosmetyczne i relaksujące. Spokojna okolica oraz uroki całego regionu sprawiają, że szkolenia oraz konferencje na Mazurach często łączy się z relaksem. Nasz hotel nad jeziorem Tajty to miejsce, w którym obowiązki zawodowe można połączyć z wypoczynkiem i zwiedzaniem Krainy Tysiąca Jezior.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kosztów korzystania z sali kominkowej oraz wolnych terminów, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 87 428 01 94.