Duża sala konferencyjna na Mazurach

Z połączenia dwóch mniejszych sal, Bosman i Admirał, uzyskujemy powierzchnię 145 m². To oznacza, że aż 150 osób może jednocześnie uczestniczyć w spotkaniu biznesowym, naukowym, w szkoleniu lub konferencji, a przed hotelem znajduje się parking mieszczący do 100 samochodów.

Organizacja szkoleń i konferencji na Mazurach

Uczestnicy konferencji lub szkolenia na Mazurach mogą korzystać z wygodnych stołów, krzeseł, rzutnika, sala jest klimatyzowana i posiada zasięg sieci komórkowych oraz bezprzewodowego Internetu. Sale Bosman i Admirał wyposażone są w profesjonalny system nagłaśniający oraz zaciemniający. Chociaż Hotel TAJTY Wellness & SPA położony jest 3 km od Giżycka i łatwo do niego dotrzeć samochodem, uczestnicy spotkań biznesowych i naukowych mogą korzystać z noclegów oraz szerokiej oferty gastronomicznej hotelu. Za dopłatą od 25 zł/os. zapewniamy też ciągły serwis kawowy, który obejmuje napoje ciepłe: kawę, herbatę, zimne: wodę, soki, a także ciasta i przekąski.

Po zakończonych spotkaniach i zajęciach wszyscy goście hotelu mogą zdecydować się na wypoczynek w SPA, mogą skorzystać z oferty masażu i zabiegów kosmetycznych lub wybrać się na spacery po pięknej okolicy. Hotel TAJTY Wellness & SPA udostępnia także restaurację oraz bar z bogatym menu. Konferencję na Mazurach można połączyć z relaksem i zwiedzaniem pięknego zakątka naszego kraju.

Jeżeli interesuje Państwa szkolenie, spotkanie biznesowe lub konferencja na Mazurach i chcecie zarezerwować salę, zachęcamy do kontaktu z recepcją pod numerem +48 87 428 01 94.

Close Menu