Zapraszamy do rezerwacji na 2020r. !

Camping przy Hotelu Tajty

Wielu gości naszego hotelu nie wyobraża sobie wakacji bez namiotów, przyczepy kempingowej lub pobytu w wygodnym domku. Zadbaliśmy o to, by każdy miłośnik kempingu wypoczywał tak, jak lubi najbardziej. Nasz kemping na Mazurach, położony bezpośrednio nad jeziorem Tajty, spełnia wymogi każdego miłośnika natury, spania na świeżym powietrzu i korzystania z uroków plaży czy żeglowania.

Informacje o campingu nad jeziorem Tajty

Kemping przy Hotelu Tajty jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony, a recepcja czynna jest codziennie całą dobę w sezonie (do 30.09.2019 r.). Camping przyjmuje gości przez cały rok, dlatego zachęcamy do korzystania z domków i przyczep kempingowych do wynajęcia także poza sezonem letnim.

Na terenie kempingu znajduje się tawerna serwująca pyszną pizzę, świeże ryby i orzeźwiające napoje. Są komfortowe sanitariaty, prysznice i umywalnie naczyń, w których zawsze leci ciepła woda. Każdy gość przyjeżdżający z namiotem lub przyczepą może podłączyć swój tymczasowy “dom” do energii elektrycznej i ujęcia wody. Wypoczywać można na piaszczystej plaży z pomostem, na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów turystycznych. Camping Tajty położony jest bezpośrednio nad jeziorem Tajty, dlatego codziennie można podziwiać piękne widoki i błękitną wodę. Każdy gość może skorzystać też z miejsca do cumowania żaglówki w porcie Tajty.

Wiele atrakcji przygotowano też w Hotelu Tajty. Mieszkańcy kempingu mogą korzystać z jego udogodnień i atrakcji, na przykład z basenu zewnętrznego albo z możliwości wykupienia w hotelu śniadań i obiadokolacji.

Camping na Mazurach dla rodzin z dziećmi

Nasz kemping na Mazurach to także oaza dla rodzin z dziećmi. Zejście do jeziora jest łagodne i prosto z piaszczystej, czystej plaży. Jest tutaj plac zabaw z trampoliną, boisko do siatkówki, stół do ping ponga, są piłkarzyki, jest także Wi-Fi oraz bilard. Kiedy popsuje się pogoda, nie trzeba się martwić. Dzieci mogą bawić się w sali zabaw Hotelu Tajty, wyposażonej w dmuchany zamek i zabawki. Zapewniamy maluchom także opiekę animatorki, która bawi się z dziećmi bezpiecznie i wymyśla ciekawe konkurencje.

Kemping nad jeziorem Tajty także w deszczu

Kiedy pogoda nie dopisuje i nie można plażować ani żeglować, polecamy naszą salę kominkową. W sali w Hotelu Tajty znajduje się stół do bilarda i do ping-ponga oraz piłkarzyki. Można też posiedzieć przy kominku, podziwiając widok na jezioro Tajty za oknem. W Hotelu Tajty do dyspozycji gości jest też nowoczesne SPA, a w nim sauna, balia mazurska i ruska.

Zachęcamy do przyjeżdżania nad Tajty z namiotem, przyczepą lub kamperem i do cieszenia się spokojem, jaki panuje nad tym wyjątkowym mazurskim jeziorem niedaleko Giżycka.

Camping cennik