Wakacje 2017

Cena za pokój ze śniadaniem i obiadokolacją 3-5 nocy 6 nocy i więcej
Pokój 1-osobowy 210 zł 200 zł
Pokój 2-osobowy 300 zł 280 zł
Pokój 2-osobowy Lux* 400 zł 380 zł
Dostawka
os. dorosła
100 zł 100 zł
Dostawka
dzieci 4-12 lat w pokoju rodziców
80 zł 80 zł
Dzieci do 4 lat
w pokoju rodziców bez dostawki
Bezpłatnie Bezpłatnie
Pokój studio
2 os. dorosłe + 2 dzieci do 12 lat, max 5 os.
500 zł 480 zł

*Cena obejmuje dwie osoby dorosłe, osoby dodatkowe liczone w cenie dostawki

Szanowni Goście,

Już teraz zaplanujcie upragniony urlop!

Nasz Hotel, położony na malowniczych Mazurach nad Jeziorem Tajty, ok. 5 km od centrum Giżycka w Sercu Wielkich Jezior Mazurskich, z dala od zgiełku, smogu i szarej rzeczywistości to świetny wybór!
Dobrze wybrane miejsce to już połowa sukcesu ale hotel Tajty to nie tylko pięknie usytuowany obiekt, otoczony zielonymi lasami, które są idealne na rodzinne spacery dzięki którym poznasz uroki przyrody w ciepłe, wakacyjne wieczory. To także plac zabaw na świeżym powietrzu dla najmłodszych czy Park Linowy z trasami o trzech stopniach trudności.

Oczywiście pamiętamy również o potrzebach gości ceniący sobie mniej aktywny wypoczynek i specjalnie dla nich udostępniamy kijki Nordic Walking, materace na leżaki, sprzęt wodny taki jak kajaki, rowery wodne i łódź wiosłową. Saunę Fińską z przepięknym widokiem na Jezioro Tajty, w której każdy może się zrelaksować po wyczerpującym dniu oraz profesjonalne masaże, dzięki którym zapomną o troskach.

Oferujemy pyszne śniadania w formie obfitego bufetu i obiadokolacje serwowane w hotelowej Restauracji przygotowywane przez wyśmienitych kucharzy.

Jeśli cenisz sobie spokój i komfort to przyjedź do nas i korzystaj z tego, co w tym pięknym miejscu daje natura oraz Hotel Tajty 🙂